Digicafé: Wat is jouw online grens
Online event
Nee
Waar
bibliotheek Overvecht
Doelgroep
Volwassenen, Senioren
Wanneer
23-11-2022
Weekdagen
Woensdag
Kosten
gratis
Georganiseerd door
Bibliotheek Utrecht
Wat is er te doen
Het Digicafé: Voor iedereen die meer wil weten over de digitale wereld. Tijdens het Digicafé staat één onderwerp centraal. Praat mee, krijg en geef leuke en handige tips. Uiteraard onder het genot van een lekkere kop koffie of thee!
Onderwerp van dit Digicafé is Wat is jouw online grens
Op het wereld wijde web zijn grenzen vaag. Je beleeft het internet via je eigen filterbubbel en deelt je mening met de rest van de wereld. Waar liggen de grenzen van online gedrag? Wat deel je wel of niet en wat kan strafbaar zijn? Met medewerking van een mediapedagoog van Het Mediateam en de wijkagent.
Het Digicafé is een plek om elke maand naar toe te gaan. Samen met anderen verken je de digitale wereld. Door ervaringen uit te wisselen, leer je meer. Steeds meer diensten zijn digitaal en ook werken en leren is steeds meer online. Bij de Digicafé’s bespreken we iedere maand een nieuw onderwerp: 'laagdrempelig, leerzaam en leuk' is hierbij de insteek. In elke Digicafé is er ruimte om zelf te oefenen, zodat je ook thuis weet wat je kunt doen.
Adres
Gloriantdreef 1
Plaatsnaam
Utrecht
Website