Netwerksessie – Van omstander naar upstander

Online event

Ja

Doelgroep

Volwassenen

Wanneer

02-11-2022

Weekdagen

Woensdag

Kosten

gratis

Georganiseerd door

Netwerk Mediawijsheid

Wat is er te doen

Hoe starten we met jongeren een positieve beweging op sociale media?

Likes krijgen is natuurlijk leuk, maar online kun je ook zomaar te maken krijgen met haatreacties, shaming, pesten en cancelling. Hoe zetten we samen met jongeren een positieve beweging in gang, zodat zij de ruimte voelen om zich online uit te spreken en voor elkaar op te komen?

Ofwel: hoe kunnen zij upstanders worden in plaats van bystanders? En wat is jouw rol daarin als professional? Daarover gaat de online netwerksessie op 2 november, die Netwerk Mediawijsheid organiseert in het kader van de Week van de Mediawijsheid ‘Like en Cancel’.

Praktische informatie

Deze sessie is gratis en vindt online plaats via Zoom, op woensdag 2 november van 15.00 – 17.00 uur (inloop vanaf 14.50 uur). De link naar de sessie ontvang je voor aanvang via de mail. Aanmelden kan hier.

Website

Meer informatie